Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.583 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 14 cm |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Application | DIY Sanding |
| Sand Pad Size | 125mm/5inch |
| No-Load Speed | 5000-12000r/min |
| Rated Input Power | 300W |
| Frequency | 50/60Hz |
| Rated Voltage | 110V (US) 220V (EU) |
| Model Number | Sanding machine |
| Brand Name | KKMOON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.