Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 8 cm |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.68 |
| Rated Input Power | 96W-120W |
| Frequency | 50/60hz |
| Rated Voltage | 220V/110V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.