Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 125MM |
| Rated Input Power | 20v |
| Rated Voltage | 18V |
| Model Number | Orbital Sander Compatible with 18V 20V |
| Brand Name | MELLIF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.