Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Rated Voltage | 20v |
| Model Number | Handheld Planer Compatible with Dewalt 18V 20V |
| Brand Name | MELLIF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.