Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 15 cm |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | As shown below |
| Application | Home DIY Use |
| Sand Pad Size | 120 grit 240 grit 400 grit 800 grit 1000 grit |
| No-Load Speed | Motor Speed: 9000rpm |
| Rated Voltage | 110V/220V |
| Model Number | Belt Sander |
| Brand Name | KKMOON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.