Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.8kg |
| Sand Pad Size | 80-3000 grit |
| No-Load Speed | 4000-9000/min |
| Rated Input Power | 110-220V |
| Rated Voltage | 110-220V |
| Model Number | Mini Belt Grinding Machine Tool Sharpening Machine Sanding Grinding El |
| Brand Name | Toorise |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.