Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 23 × 12 cm |
| Motor type | Brushless |
| Type | Sheet Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | No |
| Power Source | PNEUMATIC |
| Weight | 1.4kg |
| Sand Pad Size | 70*198mm |
| No-Load Speed | 12000RPM |
| Rated Voltage | 90PSI |
| Model Number | 98A |
| Brand Name | HIFESON |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.