Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 3 cm |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | No |
| Power Source | Other |
| Weight | 0.2 |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Rated Input Power | 20W |
| Rated Voltage | 12V |
| Model Number | P-500-15BXSGJ |
| Brand Name | Onkel.J |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.