Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Model Number | 7116K |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Capacity | 6-16mm, 100 PCS |
| Brand Name | KAMSIN |
| Power Source | PNEUMATIC |
| Type | Air Stapler |
| Gauge | 22 Gauge |
| Staples Type | 71 Series |
| Staples Crown | 9.0mm |
| Acceptable Staples Length | 6-16mm |
| Net Weight | 0.91 KG |
| Air Pressure | 70-100 PSI |
Instock
There are no reviews yet.