Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | RexLeLXB |
| Type | Brad Nail Gun |
| Material: | Plastics+metal |
| Nail Type: | 18 gauge |
| Max Magazine Capacity: | 100 nails |
| Nailer Speed: | 80 nails/ min |
| Package Size: | 33.5*28*9.5cm |
| Package Weight: | 2.78kg |
Instock
There are no reviews yet.