Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Model Number | F30 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | BEAMNOVA |
| Power Source | Electricity |
| Type | Framing Nail Gun |
| Product | Electric Nail Gun |
| Power | 2200-2600W |
| Applicable nails | 15-30mm |
Instock
There are no reviews yet.