Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 20mm |
| Working Temperature | 0-45° |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | LS175 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | AERMANDA |
Instock
There are no reviews yet.