Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | GOYOJO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Warranty | 1 year |
| Measuring Angle | 60° |
| Measuring Aperture | 9mm*15mm |
| Minimum Test Material Size | 20mm*10mm |
| Measuring Range | 0-200GU |
| Resolution | 1GU |
| Repeatability | 0-100GU:±1GU/100-200GU:±1%reading |
| Reproducibility | 0-100GU:±1GU/100-200GU:±1%reading |
| Zero Error | 1GU |
| Indication Error | 0-100GU:±3GU/100-1000GU:±3%reading |
| Data Transmission | USB |
Instock
There are no reviews yet.