Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB, USB |
| Model Number | S1-TS7600 |
| Brand Name | 3nh |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| UPC | Does not apply |
| MPN | does not apply |
| Dimension | 129X76X217mm |
| Weight | 600g |
| Certification | CE |
| Brand | 3nh |
| Working Temperature | 0~40℃ |
| Battery | 3.7V, 5000mAh Li-ion battery |
| Measurement Caliber | 4mm/8mm |
| Wavelength Range | 400~700nm |
Instock
There are no reviews yet.