Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 30mm/25.4mm, 18mm/15mm, 10mm/8mm, 6mm/ 4mm |
| Working Temperature | 0-40 Degrees Celsius |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | YS6060 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Wavelength Range | 360-780nm |
| Measured Reflectance Range | 0-200% |
| Dimension | L*W*H=370x300x200mm |
| Weight | Approx. 9.6kg |
| Power | AC 24V, 3A Power adapter power supply |
| Display | 7-inch TFT color LCD, Capacitive Touch Screen |
Instock
There are no reviews yet.