Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 4mm |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | NR110 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Weight | 450g |
| Dimension | 205x67x80 mm |
| Power source | Rechargeable lithium-ion battery 3.7V@3200mAh |
Instock
There are no reviews yet.