Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 28 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | / |
| Measurement Caliber | / |
| Working Temperature | 0°C to 40°C |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | TES-135A |
| Origin | TW(Origin) |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.