Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 8mm |
| Working Temperature | 0-40 Degrees Celsius (32 ~ 104 Degrees Fahrenheit) |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | NS810 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Wavelength range | 400~700nm |
| Wavelength pitch | 10nm |
| Reflectance range | 0~200% |
| Dimension | L*W*H=90*77*230mm |
| Weight | 600g |
| Battery | Li-ion battery |
| Display Screen | TFT 3.5inch, Capacitive Touch Screen |
Instock
There are no reviews yet.