Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Caliber | 6mm |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | DS-200 |
| Brand Name | HoldPeak |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Light source | LED+UV |
| Power supply voltage | 5V |
| Measurement time | 1s |
| Measuring diameter | 3+6+11mm |
Instock
There are no reviews yet.