Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Caliber | 8mm |
| Working Temperature | 0~45 |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Model Number | LS170 LS171 |
| Brand Name | LIANYU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Illumination geometry | 45°annular illumination 0° viewing angle |
| Illumination light source | Full spectrum LED light source |
| Measurement conditions | Light source D65, field of view 10° |
| Measuring time | about 1s |
| Color space | CIE Lab, Luv, LCh, Yxy, CMYK, RGB, Hex |
| Power supply | Rechargeable lithium battery 3.7V |
| Data transmission | Bluetooth |
Instock
There are no reviews yet.