Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Caliber | 8 |
| Working Temperature | 0-45 |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Brand Name | LIANYU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Illumination geometry | D/8, specular component include (SCI) |
| Illumination light source | Full spectrum LED light source |
| Spectral Range | 400-700nm |
| Spectral Interval | 10nm |
| Measuring aperture | 8mm |
| Measurement conditions | Light source D65 field of view 10° |
| Power supply | Rechargeable lithium battery 3.7V |
| Weight | About 325g |
| Language | Simplified Chinese, English |
| Dimension | 179mm 64.5mm 93mm |
Instock
There are no reviews yet.