Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Caliber | 8mm |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB, RS-232 |
| Model Number | NH300 |
| Brand Name | LONROY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.