Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | GOYOJO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, SMQ Inspection National Hi-tech Metrology Station |
| Warranty | 1 year |
| Resolution | 0.1GU |
| Repeatability | 0-100GU:±0.2 ;100-200GU:±0.2% reading |
| Reproducibility | 0-100GU:±0.5 ;100-200GU:±0.5% reading |
| Error of indication | 0-100GU:±1.5 ;100-200GU:±1.5% reading |
| Zero error | 0.1GU |
| Measuring aperture | LS192: 9mm*15mm; LS193: 1.5*3mm |
| Minimum test material size | LS192: 10*20mm; LS193: 3*6mm |
| Working temperature | 10~45℃, 0~85%RH(no dew) |
| Storage temperature | -10~60℃, 0~85%RH(no dew) |
| Power supply | rechargeable lithium3.7V@1000mAh |
Instock
There are no reviews yet.