Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Viewing Angle | 60° |
| Image Capturing Resolution | 1080*720 |
| Model Number | nts500 |
| Brand Name | Teslong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| endoscope camera full hd | sewer inspction camera |
| video endoscope | endoscopic camera |
| video scope | 5.5mm hd endoscope |
| endoscop camera hd | automotive endoscope |
| endoscope camera: | kamera inspekcyjna do rur |
| pipe camera inspection | video endoscopes for cars |
Instock
There are no reviews yet.