Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 6 cm |
| Is Smart Device | YES |
| Viewing Angle | 60° |
| Model Number | F310 |
| Brand Name | GUANMOU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Resolution | 1920*1080 |
| Lens diameter | 5.5mm |
| Line length | 2m/5m |
| Number of cameras | 1 pcs |
| Usage | Engine/Sewer/Pipe/Vehicle |
| Function | Takes still photos and record videos |
Instock
There are no reviews yet.