Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 10 cm |
| Measurement Bandwidth | / |
| Frequency Range | 50kHz-4GHz |
| Output Power | 3200mAh lithium battery |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Feature 1 | spectrum analyzer |
| Feature 2 | antenna hf |
| Feature 3 | analizadores |
| Feature 4 | analyzers |
| Feature 5 | analyzer antena |
| Feature 6 | spectrum analyzer |
Instock
There are no reviews yet.