Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Cable Tester |
| Display: | 2.8inch LCD Color screen |
| Length Measurement Range: | 10-2000m |
| Tracing Cable Type: | STP/UTP Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7 network cable, Telephone Cable, Coaxial Cable, and Common Metal Wires connected with alligator clip. |
| Battery Type: | 3.7V/1800mAh Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.