Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frequency Range | 50KHz-4.4GHz |
| Brand Name | HTOOL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Model | SV4401A |
Instock
There are no reviews yet.