Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | Spectrum Analyzer |
| Frequency Range | 10KHz-1.5GHz |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| NanoVNA-H | Spectrum Analyzer |
| nanovna | antenna analyzer |
| antenna analyzer nanovna | MF HF VHF UHF |
| nanovna h4 | 4.3V |
Instock
There are no reviews yet.