Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Cable Tester |
| Dimension(LxWxD): | Maintester: 130x70x28mm; Receiver: 210x43x27mm |
| Low Voltage Prompt: | 6±0.5V |
| Cable Type: | CAT5, CAT6Power: AAA Battery/ 9V Battery (Not Include) |
Instock
There are no reviews yet.