Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | GPS Land Meter |
| Measuring error: | 3-5% |
| Measurement Range: | Square detect range |
| Units: | Mu/ square / hectare / kilometres |
| Continuous working time: | 8-10 hours |
| Measurement Accuracy: | 1-3 meter |
| Display: | 2.8 inch screen |
| Power supply: | 3.7v / 2000mAh battery |
Instock
There are no reviews yet.