Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Measurement Bandwidth | 10dBm |
| Frequency Range | 30MHz-1150MHz |
| Output Power | dc 12V |
| Brand Name | Dykbcells |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.