Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frequency Range | 455KHz |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | PoE Splitter |
| Port 1 | RJ45 Tester |
| Port 2 | Port Flash |
| Function | network cable tester |
| Function 1 | rj45 network tester |
| Function 2 | lan tester |
| Function 3 | Cable tracker |
| Function 4 | Optical Power Meter Tester |
| Function 5 | LCD Display Measure Length |
| Material | ABS |
| Size | 198x50x28mm, 148x70x32mm |
| Cable Type | CAT5/ CAT6 |
| Withstand Voltage | 60V |
| Low voltage prompt function | Yes |
| Power Supply | 3.7V 1500mAh lithium battery |
Instock
There are no reviews yet.