Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 7 cm |
| Measurement Bandwidth | / |
| Frequency Range | 50KHz-3GHz |
| Output Power | 5000mAh Li-ion Battery |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Network Analyzer | NanoVNA-F V2 Analyzer |
| Resolution 800 X 480 | Vector network measurement |
| 4.3 inch IPS LCD display | Antenna performance measurement |
Instock
There are no reviews yet.