Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Measurement Bandwidth | USB Logic Analyzer 24MHz 8 Channel 24M/seconds Logic Analyzer |
| Frequency Range | 24MHz |
| Output Power | USB Logic Analyzer 24MHz 8 Channel 24M/seconds Logic Analyzer |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.