Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | VM-6380-3 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Accuracy | 5% of Reading+2 digits |
| Power Supply | 4×1.5V AAA(UM-4)Battery |
| Dimensions | 140x73x35mm |
| Weight | 415g(Not Including Batteries) |
Instock
There are no reviews yet.