Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Warranty | 1year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Decca |
| Product name | vibration meter |
| Function | Split type vibrometer |
| Application | vibration analyzer |
| Velocity | 0.1~199.9m/s |
| temperature accuracy | ±2°C |
| Type | Magnetic |
| Material | ABS+electric Parts |
| Keyword | Water Testing Instrument |
Instock
There are no reviews yet.