Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | UT312A |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Acceleration | 0.1-199.9m/s² |
| Velocity(RMS) | 0.1-199.9mm/s |
| Displacement(P-P) | 0.001-1.999mm |
| LCD type | 2.4 TFT color screen, full view |
| Probes | Long and short probes, magnetic sucker |
| Charging interface | Type-C |
| Automatically rotatable screen | Yes |
| High/Low frequency acceleration | Yes |
Instock
There are no reviews yet.