Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | AR63A |
| Brand Name | SMART SENSOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Accuracy Class | 0.1 |
| Dial Diameter | 20mm |
| Sampling Rate | 1S |
| Velosity | 0.1-1999.9mm/s rms |
| Displacement | 0.001-1.999mm p-p(rms*2v2) |
| Accuracy | ±5%±2digits |
| Acceleration | 10Hz-1KHz(LO) 1KHz-15KHz(HI) |
| Velosity/Displacement | 10Hz-1KHz |
| Data Output | AC Output 2V Peak, Load |
Instock
There are no reviews yet.