Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | UT315A |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Vibration Meter | Vibration Tester |
Instock
There are no reviews yet.