Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | C1FA46977 |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Powered by | a 9V battery (not included), a 9V battery (not included) |
| Material | Plastic, Plastic |
| Color | White, White |
| Quantity | 1PC, 1PC |
Instock
There are no reviews yet.