Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 3 cm |
| Is Smart Device | YES |
| is_customized | Yes |
| Model Number | X1/X2 |
| Brand Name | BSIDE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Display method | EBTN LCD Display |
| Infrared temperature detection | Yes.(X2) |
| Maximum display | 2000 counts. |
| DC/AC Voltage test | Yes. |
| Non-contact dangerous voltage detection | Yes. |
| Live/Neutral Check test | Yes. |
| Resistance test | Yes. |
| Continuity test | Yes. |
| Frequency test | Yes. |
| Battery test | Yes. |
| Power | 2*1.5V AAA battery. |
| Weight | 196g. |
| Size | 160*30*25mm. |
| Security Level | Comply with international safety standards. CE certification |
Instock
There are no reviews yet.