Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | LED Lamp Bead Backlight Tester |
| Brand Name | Gaqqee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Supply voltage | AC 220V European standard |
| Output voltage adjustment range | 0~240V |
| Output current adjustment range | 0~25mA |
| Voltage measurement accuracy | built-in two voltage measurement |
| Application 1 | various LCD TV LED backlight |
| Application 2 | LED lighting fixtures |
| Application 3 | LED advertising light box, etc. |
Instock
There are no reviews yet.