Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Power Tester, for E27 B22 E14 Lamp Bulb Light Test |
| Brand Name | RYSJM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | normal |
| Body size | 142X82X27mm |
| Environmental rang | -15-105C |
| Scope of application | LED lighting, exhaust fans, small household appliances, etc |
| Power Range | 0-600W |
| Working voltage | AC 85-265V |
| Application | Ceiling lights, |
| Features1 | New material |
| Features2 | Super personality |
| Features3 | Easy operate |
| Features4 | Multi-interface |
| Features5 | E27 lamp holder |
| Features6 | E14 lamp holder |
| Features7 | B22 lamp holder |
| Features8 | lamp shade |
| Features9 | Lamp holder |
| Features10 | Led light base |
| Features11 | Socket lamp |
| Features12 | led light base |
| Features13 | Bulb socket |
| Features14 | led bright base |
| Features15 | lamp socket |
Instock
There are no reviews yet.