Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-805 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dimension(LxWxD): | 65x58x34mm |
| Max. Testing Distance: | 1500m |
| Tone Mode: | Single / Double-note tone |
| Compatible Cable: | De-enerized AC wire, telephone/twisted pair wire, all voice and data catefory rated cable, virtually any cable or wire. |
| Connector Port: | RJ11(6 pin2c), Alligator clips |
| Voltage Protection: | DC 48V |
| Low Battery Display: | 7V |
| Battery Type: | 9V battery (not included) |
Instock
There are no reviews yet.