Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-820 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Max. Detection Depth: | 0-1.5m |
| Max. Distance of transmission: | 1000m |
| Battery Type: | 3.7V Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.