Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-826 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Cable depth measurement: | Receiver 0-2.5 m |
| Main function: | Detect walls and underground cables |
Instock
There are no reviews yet.