Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | ABS, ABS |
| Size | approx 56x56x44mm/2.2×2.2×1.7-inch, approx 56x56x44mm/2.2×2.2×1.7-inch |
| Plug | US standard/EU-standard, US standard/EU-standard |
| Color | white/black, white/black |
Instock
There are no reviews yet.