Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 1 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ST05B/D/E |
| Brand Name | HYTAIS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Zero-live line voltage: | 30-250V |
| Zero-earth line voltage: | 0.1-10V |
| Frequency: | 50-60HZ |
| GFCI/RCD tripping currrent: | over 30mA |
| Working temperature: | 0-40 degree |
| Power: | 2*AAA battery |
| RCD test: | Support |
| 6 wire status display: | Support |
| Name: | socket tester |
| Usage: | voltage tester |
| EU UK US plug: | outlet checker |
| Item 2: | socket detector |
| dropshipping | support |
Instock
There are no reviews yet.