Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 11 cm |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes, Yes |
| Model Number | EM5812 |
| Brand Name | all sun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Length Measurement Range | 0-100000ft, or 0-30000m |
| Length Measurement Accuracy | +-(1%rdg+3ft or 1m) |
| Resistance Measurement Accuracy | +-(1%rdg+-3digits) |
| Place of Origin | CN |
Instock
There are no reviews yet.